Upominki ślubne pokazują, jak ważni są Wasi goście

W dniu ślubu jest dużo rzeczy, o których trzeba pamiętać i harmonogramów, których trzeba przestrzegać. Jest wiele osób, które robią, co w ich mocy, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Bez tych ludzi państwo młodzi najprawdopodobniej byliby bardziej zestresowani niż to konieczne w ich wielkim dniu. Te anioły zasługują na trochę uwagi!

Upominki weselne dla gości to świetna forma podziękowania i wyrażenia wdzięczności, że zechcieli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uroczy wazon o prostym, nowoczesnym, kulistym kształcie, to świetny prezent, jest dostępny w wielu rozmiarach i jest dostępny w różnych kolorach, z powodzeniem może być używany jako świeca lub wazon na kwiaty. Para młoda może także wsypać do takiego wazonu krówki ślubne, które będą dodatkową osłodą dla gości.

Kolejnym pomysłem są kieliszki. Nigdy nie jest dość kieliszków do szampana i możecie zrobić z nich coś zabawnego. Dajcie każdemu po kieliszku, z zaproszeniem na kieliszek szampana po miesiącu miodowym. To miła wymówka, aby móc zebrać i opowiedzieć o wszystkim, czego doświadczyliście w podróży i powspominać wielki dzień. Podobnie jak do wazonu, do kieliszków również możecie wrzucić na osłodę krówki weselne. Taki prosty upominek na pewno zostanie doceniony przez Waszych gości weselnych, i będziecie mieli kolejny dzień do świętowania.

Klasyczne kubki to kolejny pomysł. Kubki powracają do sklepów teraz również w porcelanie. Doskonale nadadzą się jako ekscytujący i modny prezent. Możecie dorzucić do nich karteczki „Dziękujemy za przybycie”, lub napisać coś innego, co wyrazi Waszą wdzięczność. Dajcie gościom kubki wypełnione cukierkami lub przekąskami, lub wybierzcie spersonalizowany wariant i napełnijcie kubki czymś domowej roboty. Cokolwiek wybierzecie, kubki to wspaniały prezent, który ma nieskończone zastosowanie w domu.

A co powiecie na świetną butelkę na wodę? Warto doszkalać gości, żeby byli świadomi ekologicznie. Jest wiele takich butelek w różnych kolorach z różnymi tekstami, które można wykorzystać do zabawy. A co powiecie na: Dziękujemy bardzo za uczynienie naszego wielkiego dnia tak doskonałym, teraz zasługujesz na odświeżenie. Tutaj po prostu musicie użyć swojej wyobraźni, wskazówką jest, aby słowa były szczere i płynęły prosto z waszego serca, ponieważ goście, którzy przyszli Was kochają i najlepiej odwzajemnić się wdzięcznością.

Warto pamiętać też o osobach, które pomogły w planowaniu, pieczeniu ciast, opiece nad dziećmi, sprzątaniu i dekorowaniu. Jest wielu, którzy pomagają uczynić ten dzień doskonałym, więc jest wielu, którym można podziękować, że dzień był taki wspaniały. Możecie wybrać coś z powyższych upominków, a jeśli nic z tamtych Wam nie odpowiada, to znajdziecie jeszcze kilka pomysłów poniżej.
Klasyczna chińska herbata w pięknym pudełku. A może organiczny olej rzepakowy tłoczony na zimno w pięknej butelce dla gości, którzy sprawili, że wesele przebiegło jak w zegarku? Świeca to także miły symboliczny prezent, a może coś dobrego i słodkiego? Pomysłów jest mnóstwo, zastanówcie się, co Wam najbardziej pasuje i spersonalizujcie te upominki, aby jak najbardziej wyraziły Waszą wdzięczność.