Ekscytująca zabawa w pokoju zagadek

Gra escape room to niesamowicie ciekawa propozycja dla wszystkich lubiących gry na myślenie. Pokój zagadek kryjący wewnątrz dziesiątki zagadek i wskazówek, które trzeba rozwiązać, to miejsce, w którym odnajdzie się każdy miłośnik łamigłówek. Gdzie w Krakowie znaleźć taki lokal? Dla kogo skierowany jest ten rodzaj rozrywki? Z jakim kosztem się wiąże? Odpowiedzi znajdziecie poniżej. Zapraszam do lektury.

Escape roomy w pięknym Krakowie

Baza tego rodzaju lokali w stolicy małopolski, a więc w Krakowie, jest mocno rozbudowana. Znaleźć w tym mieście można przynajmniej kilka lokali godnych uwagi. Jaki z nich wybierzemy zależy już od naszych preferencji. Jedni kierują się ceną, inni stylem pokoi, jeszcze inni opiniami, a są też tacy dla których najważniejsza jest lokalizacja escape roomu. Pomyśl na czym Tobie najbardziej zależy i dokonaj świadomego wyboru. Wszystkie dostępne w mieście pokoje zagadek znajdziesz bez większych trudności w sieci.
Przykładowa oferta – Escape room Kraków – LostRoom.pl

Kto będzie zadowolony z tej gry?

Jak już zostało wspomniane – w głównej mierze pasjonaci zagadek i łamigłówek. To one są licznie obecne w escape roomach. Nadmienię tylko, że gra nie będzie odpowiednia dla osób mających lęki przed zamkniętymi pomieszczeniami. Takim niewątpliwie jest pokój zagadek. Do czasu, aż gracze rozwikłają wszystkie zadania lub do momentu upłynięcia pełnego czasu na grę, pokój jest niestety zamknięty. To sprawia, że są osoby, które nie czują się w takim miejscu komfortowo. Innych przeciwwskazań do gry nie ma. Oczywiście najmłodsi gracze mogą nie sprostać grze, ale w asyście rodziców powinni się dobrze bawić. Grać w escape room mogą więc i dzieci, i młodzież, i dorośli, i nawet emeryci. Jeśli tylko tego chcą.

Aktualnie obowiązujące ceny pokoi zagadek

Za grę trwającą najczęściej w przedziale sześćdziesiąt – siedemdziesiąt pięć minut, przyjdzie zapłacić w Krakowie w okolicy stu pięćdziesięciu złotych. Można znaleźć miejsca tańsze i można także droższe. Oczywiście jest to koszt gry, w której najczęściej może brać udział od pięciu do dziesięciu osób. Wybierając się zatem grupą przyjaciół i dzieląc się kosztem, okazuje się on być naprawdę niewysoki. Chyba dobrym pomysłem będzie więc wypróbować któryś z dostępnych w Krakowie pokoi zagadek. Zgadzacie się?